Keelevalik

Miks käpavaha võiks kasutada?

 

Meie inimesed kanname jalanõusid, aga koerad mitte. Neil on vaid üks paar papusid ja neid tuleb hoida. 

Ajaga võivad käpapadjandid lõheneda, niiskustase väheneda, see kõik tekitab koeral käimisel valulikkust ja tundlikkust. 

Käpale Pai vaha annab koera käppadele kaitsekihi, mis niisutab, kaitseb ja tervendab käpapadjaneid sügavuti.  

Käpavaha aitab teie koertel kergemini liikuda kõva, kareda pinnase peal, sooja liiva või tee peal. Samuti on meie talvedel teekatted üle kallatud soolakihiga, mis koerale suurt ebamugavust ja valu võib tekitada, eriti, kui käpapadjandid on pragunenud ja karedad. Sool pääseb pooridesse ning kui sool ja haav kokku saavad, on teadagi milline tunne…

Suvel aitab käpavaha kuumust ja niiskust peletada, talvel käpapadjandite vahele pandud vaha hoiab eemale lumepalle ja jäätükke, mis võivad tihti valusad olla. Teate küll, kui koera käpp on ise üks suur lumepall…

Käpavaha annab koerale parema pidavuse. Nagu autorehvidel on oluline pidavus, siis ka niisutatud käpapadjanditel on parem haare maapinnaga ja libisemist on vähem. Eriti abiks on see nendele koertele, kellel on liikumisega muresid- kuivad padjandid ja sellest tulenev kehv haare pinnaga tekitab neis ebakindla tunde liikuda. 

Käpavaha niisutab ka küüsi ning annab neile suurepärase läike. 

14.90

Kui tihti käpavaha kasutada?

Pehmendamine
Käpapadjandite pehmendamiseks tuleks seda kasutada vähemalt 3 korda nädalas. Kui käpapadjandid on saavutanud hea niiskustaseme, võib käpavaha harvem panna. Mõõdukus on võtmesõna.

Kaitse

Ilmastikutingimuste eest (kuumus, niiskus, lumi, jäätükid) kaitsmiseks võib ka vaha igapäevaselt kasutada. Lumepallide tekkimise eest määritakse vaha pigem varvaste vahelistele karvadele kui ainult padjanditele. 

Mida see sisaldab?

Käpale Pai vaha on 100% looduslik ja sisaldab ka Eestimaist toodet. Üks komponentidest, nimelt mesilasvaha, on päris Saaremaa mesilastalust. 

Koostisosad: orgaaniline kookosõli, rafineerimata sheavõi, saialilleõli, mesilasvaha, rahustav lavendli eeterlik õli. 

Mesilasvaha hoiab eemal niiskust ja kuumust, kookosõli on niisutava ja antibakteriaalse toimega, sheavõi pehmendab padjandeid, saialilleõli parandab ja tasandab tekkinud lõhesid, lavendli eeterlik õli rahustab tekkinud ärritust ning on keha rahustava toimega. 

Koguste üledoseerimisel võivad tekkida kõrvalnähud (naha ärritus).

Hoida päikesevalgusest eemal, hoida toatemperatuuril suletuna, lastele mitte kättesaadavas kohas. Kasutada vaid otstarbeliselt. Ei ole seespidiseks kasutamiseks!

Säilib peale avamist 3 kuud.

(60ml)

 

Tooted

American Educator was the most common name for an encyclopedia set that was published in the United States from 1901 to the 1970s. Contents 1 Predecessors 2 American Educator 3 Reputation 4 Canadian editions 5 References Predecessors[

Kontaktid

Chooseu OÜ

info@loomalepai.ee

Reg nr 14664034

American football player .mw-parser-output .infobox-subbox{padding:0;border:none;margin:-3px;width:auto;min-width:100%;font-size:100%;clear:none;float:none;background-color:transparent}.mw-parser-output .infobox-3cols-child{margin:auto}.mw-parser-output .infobox .navbar{font-size:100%}body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-header,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-subheader,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-above,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-title,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-image,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-full-data,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-below{text-align:center}Tony ReedBorn: (1955-03-30) March 30, 1955 (age