Keelevalik

UUS!

UUS!

"Stress liigub mööda rihma"

"Stress liigub mööda rihma"

100% LOODUSLIKUD TOOTED

HOIA OMA LEMMIKU KEHA

Haiguste ja vigastuste ennetamine on hädavajalik- oleme uues sajandis ja ei tegele enam vaid asjade remontimisega ja tagajärgede likvideerimisega. Oleme juba nii targad oma mõtteviisis, ennetades muresid, et meie kõigi elu oleks kergem ja rõõmsam.

Usaldatud

Eesti tuntud veterinaarid ja spetsialistid(dr Kenno Ruul ja Irina Bukk) soovitavad.

Mugavus

Valmis tooted, mida saab kohe loomale peale kanda.

Käsitöö

Algusest lõpuni personaalselt valmistatud toode.

Kodumaine

Käpavaha koostisainete hulgas on kasutatud ka Eesti tooraineid.

100% looduslik

Ei mingeid lisa-, lõhna-, 
​​​​​​​maitse- ega säilitusaineid.

Töötlemata

kvaliteetsed eeterlikud õlid on puhtad ja töötlemata.

CPTG sertifikaadiga

Raamat:

Kvaliteet on oluline

Loomale Pai on bränd, mille eesmärk on keha hoida ja seda igas mõttes. Toodete koostisosade kvaliteet on südameasi.

  • Kõik tooted on valmistatud 100% käsitööna. Ainult seeläbi saame tagada täieliku kontrolli toodete koostise ja kvaliteedi üle. 
  • Kõik koostisosad tulevad tarnijatelt, kellel on kvaliteedimärgised või sertifikaat. Mitmed käpavaha koostisained tulevad Eesti kohalike tegijate juurest käsitööna. Kõiki neid tooteid kasutame ka ise oma koera peal, sest teame täpselt, kust tooted on pärit ja mida sisaldavad.
  • Kvaliteedis järeleandmisi ei tee. Saaksime kasutada oma segudes väga odavaid ja lahjendatud eeterlikke õlisid või töödeldud koostisosasid. Kuna puhtaid eeterlikke õlisid on üleüldiselt raske töödelda, siis on nad ka kallimad. Meile on oluline aga just puhtus.

Eeterlike õlide kasulikkus

Eeterlikud õlid on võimsa mõjuga. Kui inimestel on ligi 5mln lõhna retseptorit, siis koertel on 125- 250mln lõhnaretseptorit, mis tähendab seda, et koerad haistavad kordades kõike paremini, kui inimesed. See ei tähenda seda, et eeterlikud õlid nende haistmisele kahju teevad -ei tee. Nad tunnevad neid lõhnu lihtsalt intensiivsemalt.

  • Eeterlikel õlidel on võime tervendada emotsionaalset ja energeetilist mustrit nii koertel kui ka koeraomanikel.
  • Nad on suurepärased teekaaslased looma tervenemise teekonnal, vähendades ärevust, valu, kehalisi vaevusi. Õlid toetavad vaimset, kehalist, hingelist ja emotsionaalset tasakaalu ja heaolu.
  • Eeterlikel õlidel on võime mõjutada kesknärvisüsteemi toimimist, limbilist süsteemi, emotsionaalset,traumaatilist ja käitumuslikku mustrit.

Teadus toetab

Meie toodete retseptid ja koostis on välja töötatud maailmas tuntud veterinaari dr Mia Frezzo ja kliiniliste uuringute teaduri Jan K. Jeremiase poolt. Samuti on aidanud tooteid arendada ka dr Janet Roarki praktika ja koolitused.

Tagasisided

Tooted

American Educator was the most common name for an encyclopedia set that was published in the United States from 1901 to the 1970s. Contents 1 Predecessors 2 American Educator 3 Reputation 4 Canadian editions 5 References Predecessors[

United States Army general .mw-parser-output .infobox-subbox{padding:0;border:none;margin:-3px;width:auto;min-width:100%;font-size:100%;clear:none;float:none;background-color:transparent}.mw-parser-output .infobox-3cols-child{margin:auto}.mw-parser-output .infobox .navbar{font-size:100%}body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-header,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-subheader,body.skin-minerva .mw-p

Kontaktid

Chooseu OÜ

info@loomalepai.ee

Reg nr 14664034

American football player .mw-parser-output .infobox-subbox{padding:0;border:none;margin:-3px;width:auto;min-width:100%;font-size:100%;clear:none;float:none;background-color:transparent}.mw-parser-output .infobox-3cols-child{margin:auto}.mw-parser-output .infobox .navbar{font-size:100%}body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-header,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-subheader,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-above,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-title,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-image,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-full-data,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-below{text-align:center}Tony ReedBorn: (1955-03-30) March 30, 1955 (age