language_select

NEW!

100% natural products

Essential oils are oils pressed from pure plants. Moving from chemistry to nature is a very welcome step. Each essential oil contains special active ingredients that affect the body and psyche. They are all antiseptic and stimulate the immune system.

Approved

Easy to use

Handmade

Made in Estonia

All natural

Unprocessed

Watch the e-course trailer:

.mw-parser-output .ambox{border:1px solid #a2a9b1;border-left:10px solid #36c;background-color:#fbfbfb;box-sizing:border-box}.mw-parser-output .ambox link .ambox,.mw-parser-output .ambox link style .ambox,.mw-parser-output .ambox link link .ambox,.mw-parser-output .ambox .mw-empty-elt link .ambox,.mw-parser-output .ambox .mw-empty-elt link style .ambox,.mw-parser-output .ambox .mw-empty-elt link link .ambox{margin-to

Kvaliteet on oluline

Loomale Pai on bränd, mille eesmärk on keha hoida ja seda igas mõttes. Toodete koostisosade kvaliteet on südameasi.

  • Kõik tooted on valmistatud 100% käsitööna. Ainult seeläbi saame tagada täieliku kontrolli toodete koostise ja kvaliteedi üle. 
  • Kõik koostisosad tulevad tarnijatelt, kellel on kvaliteedimärgised, kraadi või kohalikest Eesti taludest. Kõiki neid tooteid kasutame ka ise oma koera peal, sest teame täpselt, kust tooted on pärit ja mida sisaldavad.
  • Kvaliteedis järeleandmisi ei tee. Saaksime kasutada oma segudes väga odavaid ja lahjendatud eeterlikke õlisid või töödeldud koostisosasid. Kuna puhtaid eeterlikke õlisid on üleüldiselt raske töödelda, siis on nad ka kallimad. Meile on oluline aga just puhtus.

Eeterlike õlide kasulikkus

Eeterlikud õlid on võimsa mõjuga. Kui inimestel on ligi 5mln lõhna retseptorit, siis koertel on 125- 250mln lõhnaretseptorit, mis tähendab seda, et koerad haistavad kordades kõike paremini, kui inimesed. See ei tähenda seda, et eeterlikud õlid nende haistmisele kahju teevad -ei tee. Nad tunnevad neid lõhnu lihtsalt intensiivsemalt.

  • Eeterlikel õlidel on võime tervendada emotsionaalset ja energeetilist mustrit nii koertel kui ka koeraomanikel.
  • Nad on suurepärased teekaaslased looma tervenemise teekonnal, vähendades ärevust, valu, kehalisi vaevusi. Õlid toetavad vaimset, kehalist, hingelist ja emotsionaalset tasakaalu ja heaolu.
  • Eeterlikel õlidel on võime mõjutada kesknärvisüsteemi toimimist, limbilist süsteemi, emotsionaalset,traumaatilist ja käitumuslikku mustrit.

Science supports

Our reciepes and ingrediences are developed by world-renowned vetenarian dr Mia Frezzo and clinical research scientist Jan K. Jeremiase. Also dr Janet Roark practice and trainings have contributed to the development of out products.

Feedback

Our selection:

American Educator was the most common name for an encyclopedia set that was published in the United States from 1901 to the 1970s. Contents 1 Predecessors 2 American Educator 3 Reputation 4 Canadian editions 5 References Predecessors[

United States Army general .mw-parser-output .infobox-subbox{padding:0;border:none;margin:-3px;width:auto;min-width:100%;font-size:100%;clear:none;float:none;background-color:transparent}.mw-parser-output .infobox-3cols-child{margin:auto}.mw-parser-output .infobox .navbar{font-size:100%}body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-header,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-subheader,body.skin-minerva .mw-p

Contacts

Chooseu OÜ

info@loomalepai.ee

Reg nr 14664034

American football player .mw-parser-output .infobox-subbox{padding:0;border:none;margin:-3px;width:auto;min-width:100%;font-size:100%;clear:none;float:none;background-color:transparent}.mw-parser-output .infobox-3cols-child{margin:auto}.mw-parser-output .infobox .navbar{font-size:100%}body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-header,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-subheader,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-above,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-title,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-image,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-full-data,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-below{text-align:center}Tony ReedBorn: (1955-03-30) March 30, 1955 (age