Keelevalik

MIS ON EETERLIKUD ÕLID?

Eeterlikud õlid on puhastest taimedest pressitud õlid. Olid ajad, kus ravimisel vaid taimi kasutatigi. Need õlid ei ole uue jalgratta leiutamine. Need on alati meil olemas olnud, lihtsalt me triivisime loodusest ehk liiga kaugele ning nüüd on nad taas kasutusele võetud, ka loomadel, sest inimene on loodusele lähemale liikunud.

Looduslike vahendite kasutamine keha murede aitamiseks on igati tervitatav samm. Iga eeterlik õli sisaldab spetsiaalseid toimeaineid, mis kehale ja psüühikale mõjuvad. Nad kõik on antiseptilised ja stimuleerivad immuunsüsteemi. Nad võitlevad viiruste, bakterite, erinevate seenhaiguste, kasvajate, ärritajatega. Eeterlikud õlid on fütokemikaalid, mis ei ole veepõhised. Nad on küll rasvlahustuvad, kuid ei sisalda lipiide, rasvhappeid, mis tähendab, et nad imenduvad kehasse koheselt.

Eeterlikke õlisid saadakse erinevate taimede juurtest, õitest, lehtedest, okstest, seemnetest. Ekslikult leviv arvamus, et kõik eeterlikud õlid on koertele ohtlikud ja mürgised. See ei ole nii! On teatud õlid, mis koertele ei sobi ja teised, mis sobivad. Teadlikkus on kõige alus.

Mida eeterlikud õlid teevad?

Eeterlikud õlid on väga intensiivsed ja võimsa mõjuga. Nad tervendavad emotsionaalset ja energeetilist mustrit nii koertel kui ka koeraomanikel. Eeterlikud õlid on suurepärased teekaaslased looma tervenemise teekonnal. Need õlid toetavad vaimset, kehalist, hingelist ja emotsionaalset tasakaalu ja heaolu.

Eeterlikel õlidel on võime mõjutada kesknärvisüsteemi toimimist, limbilist süsteemi, emotsionaalset,traumaatilist ja käitumuslikku mustrit.

Õlide teadlikul kasutamisel aitavad nad muuta käitumuslikke mustreid, taastada füüsilist ja vaimset tervist.

Õli segude loomisel toetusin tunnustatud veterinaari Mia K. Frezzo ja bioloog, refleksioloogi Jan C. Jeremias uurimistöödele ja raamatutele, samuti ka enda praktikale.

Õli segude puhul kasutan vaid looduslikke koostisaineid, kõige puhtama koostisega, CPTG sertifikaadiga testitud eeterlike õlisid. Samuti on parim eeterlike õlide segude jaoks FCO fraktsioneeritud puhas kookosõli, mis aitab õlidel naha sisse silmapilkselt imenduda.

Antud eeterlike õlide segude puhul ei ole tegemist parfüümidega, millesse ei ole segatud erinevaid lõhnaaineid. Segud on just sellise lõhnaga nagu on looduslikest taimedest saadud õli loomulik lõhn. Eeterlike õlide segude lõhn ei pea olema su lemmik, küll aga saavad nad su lemmikuks oma toimeainete ja mõju poolest. Nad ei kahjusta su koera haistmismeelt. Nad tunnevad lõhnasid meist lihtsalt intensiivsemalt. 

Eeterlikud õlid ei ole niisama luksustooted. Luksus on see, kui su koer on terve!

KUIDAS EÕ SEGUSID KASUTADA?

Kasutada ALATI vastavalt juhendile. EÕ segusid ei tohiks üle doseerida ning manustada mitte määratud kohtadesse. Antud segusid ei manustada seespidiselt! Õlid on intensiivsed ja võimsad, üledoseerimisel võib tekkida nahaärritus, oksendamine või muu väljutav kehaline reaktsioon.

EÕ segusid ei pea määrima karva peale! Aga võib. Karvale kandes, ei tee segu karva õliseks, kuna imenduvus on väga kiire! Kõige paremini imenduvad õlisegud läbi käpapadjandite, kubeme ja kõrvalestade. Kõrva sisse eeterlikke õlisid tilgutada EI TOHI! Ettevaatlik peab olema pikakõrvaliste tõugudega, kelle kõrvalestad on silmade ja suu lähedal (basset, taks jms). Eeterlik õli ei tohiks sattuda ei silma ega suhu. 

Mõned koerad soovivad õli kehalt koheselt ära lakkuda. Kui nad seda teevad, ei juhtu nendega midagi. Parim viis oleks lasta õlidel ise kehasse imenduda ilma, et nad selle ära lakuksid.

Eeterlikud õlid ei ole mõeldud koerte ravimiseks! Nad on mõeldud loodusteraapia vormina, mis võivad su koera seisundit parandada ja mõnel juhul ka täiesti tervendada. Eeterlikel õlidel ei ole kõrvalnähtusid.

Tooted

American Educator was the most common name for an encyclopedia set that was published in the United States from 1901 to the 1970s. Contents 1 Predecessors 2 American Educator 3 Reputation 4 Canadian editions 5 References Predecessors[

Kontaktid

Chooseu OÜ

info@loomalepai.ee

Reg nr 14664034

American football player .mw-parser-output .infobox-subbox{padding:0;border:none;margin:-3px;width:auto;min-width:100%;font-size:100%;clear:none;float:none;background-color:transparent}.mw-parser-output .infobox-3cols-child{margin:auto}.mw-parser-output .infobox .navbar{font-size:100%}body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-header,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-subheader,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-above,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-title,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-image,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-full-data,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-below{text-align:center}Tony ReedBorn: (1955-03-30) March 30, 1955 (age