Keelevalik

E POE MÜÜGITINGIMUSED

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1 Müügitingimused kehtivad LOOMALEPAI.EE veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja CHOOSEU OÜ vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2 ChooseU OÜ juriidilised andmed: Tikuti 3-11, Abja- Paluoja 60402, Viljandimaa, Eesti. Eesti. Reg nr 14664034, Kontaktandmed: info@loomalepai.ee

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad loomalepai.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid. 

1.3 Veebipood loomalepai.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel.

2. Hinnainfo

Veebipoes loomalepai.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.

Ostuhinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja loomalepai vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi. Veebipood loomalepai.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. 

3. Tellimuse vormistamine 

3.1 Lisage soovitud tooted ostukorvi. 

3.2 Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Lisa ostukorviˮ.

3.3 Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „maksmaˮ. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Coop, Luminor, Mtasku) või krediitkaardiga (Visa, Mastercard). Isikuandmete vastutav töötleja on Chooseu OÜ. Chooseu OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance-le.  

3.4 Märkige linnuke lahtrisse “Olen tutvunud veebilehe müügitingimustega ning meie privaatsuspoliitikaga ja nõustun nendega”. 

3.5 Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse igal tööpäeval 10.00-16.00 . Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 12.00, võidakse tellimus vormistada alles järgneval tööpäeval. 

3.6 Tellimuse väljasaatmiseks kulub loomalepai.ee-l keskmiselt 1-3 tööpäeva sõltuvalt valitud kohaletoimetamise viisist.

4. Müügilepingu jõustumine

4.1 Kauba müügilepinguga kohustub veebipood loomalepai.ee andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood loomalepai.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood loomalepai.ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

4.2 Tellimused, mille eest ei ole tasutud, tühistatakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest. 

4.3 Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

5. Kohaletoimetamine

5.1 Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood loomalepai.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Juba vormistatud tellimust ei ole enam võimalik tühistada.

5.2 loomalepai.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole. Keskmiselt on kohaletoimetamise aeg 1-3 tööpäeva. 

5.3 Kui kaup ei ole mõistliku aja jooksul Kliendini jõudnud tuleb kontakteeruda e-posti teel info@loomalepai.ee, et kontrollida saaja andmete õigsust. Adressaadile mitte kohale jõudnud tellimuste eest, mis on loomalepai.ee-le logistikapartneri poolt tagasi saadetud, kantakse Kliendile raha tagasi 7 tööpäeva jooksul alates tagastatud tellimuse kohaletoimetamise päevast. 

5.4 Veebipood loomalepai.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood loomalepai.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

6. Tagastamisõigus

6.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Oma soovist kaup tagastada tuleb esmalt ühendust võtta info@loomalepai.ee. Kirjas palume märkida tellimuse number, tellija andmed ning toode mida soovitakse tagastada.

6.2 Tagastamisele kuuluv kaup peab olema rikkumata, kasutamata ja originaalpakendis. 
Kaup on võimalik tagastada postitades see sama pakiautomaadi kaudu, kust pakk kätte saadi. Kauba tagasisaatmisel kannab saatmiskulu ostja.

Kui teieni on jõudnud vale kaup või kui kaup on saanud transpordi käigus kahjustada, siis palun võtke ühendust info@loomalepai.ee.

6.3 Veebipood loomalepai.ee tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

14-päevane tagastusõigus ei kehti sellise suletud pakendis asja üleandmisel, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud.

Isikuandmete töötlemine

Veebipood loomalepai.ee on isikuandmete vastutav töötleja. Veebipood loomalepai.ee edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance-ile. 

Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

Veebipoel loomalepai.ee on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale. 

Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. 
Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs. 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood loomalepai.ee vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni ühe kuu jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt ühe kuu jooksul veebipoe poole, saates e- kirja aadressile info@loomalepai.ee.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Kontaktid

Chooseu OÜ

info@loomalepai.ee

Reg nr 14664034

American football player .mw-parser-output .infobox-subbox{padding:0;border:none;margin:-3px;width:auto;min-width:100%;font-size:100%;clear:none;float:none;background-color:transparent}.mw-parser-output .infobox-3cols-child{margin:auto}.mw-parser-output .infobox .navbar{font-size:100%}body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-header,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-subheader,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-above,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-title,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-image,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-full-data,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-below{text-align:center}Tony ReedBorn: (1955-03-30) March 30, 1955 (age