language_select

Out of storage

KOERA PERSONAALNE SLOW FEEDER

Mis on slow feeder?

Slow feeder on kasulik abivahend selleks, et koer ei kugistaks kiirelt toitu alla. Pidev toidu kugistamine võib tuntud loomaarsti, Dr Karen Beckeri sõnul tekitada mao laienemist (Gastric Dilatation Volvulus). Kui koer sööb liiga kiiresti, neelab ta koos toiduga ka liigse koguse õhku, see aga põhjustab tema kõhu laienemist. Kõhupuhitus pole mitte ainult ebamugav, vaid võib olla eluohtlik. Kui magu laieneb, võib see ajapikku väänduda (volvulus), mis viib selleni, et miski ei pääse enam mao kaudu soolestikku. Kui see juhtub, on tagajärjed fataalsed.

Selleks, et koer pidevalt ei kugistaks toitu, saab abivahendina kasutada näiteks slow feederit, mis on mõeldud aeglaseks söötmiseks. Toidu kättesaamine on keerukam ja võtab kauem aega, kui muidu.

Kuidas kasutada?

Võib kasutada nii kuiv- kui märgtoiduga. Pikendab söömise aega ja vähendab kugistamise ohtu. Slow feeder on mõeldud kõikidele koertele olenemata tõust ja vanusest.

Millest slow feeder on tehtud?

Slow feeder on valmistatud tugevast PLA plastikust.

PLAd peetakse 100% toidukindlaks materjaliks.

Toores PLA saadakse taimedest (maisitärklisest, suhkruroost, tapiokist või kartulist).

Kuna PLA peamised koostisosad on taimed, mis on looduslikud (ja taastuvad) ressursid, peetakse PLA-d bioplastiks. Väga paljud koerte mänguasjad on samuti PLA-st tehtud.

Matt lilla,
Roosa satiin,
Matt helesinine,
Väikesele tõule (17cm Ø), 0.00
keskmisele/suurele (19cm Ø), 2.00
Süda
Käpp
27.90
-50%
13.95

Slow feederi boonused:

LIBISEMISKINDEL PÕHI

LÕBUS JA VAIMSELT STIMULEERIV

LIHTNE PUHASTADA

LOODUSLIKUST MATERJALIST

KOER SÖÖB AEGLASEMALT

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:

  • mitte kasutada mikrolaineahjus
  • mitte pesta nõudepesumasinas
  • mitte kasutada, kui koeral on igemepõletik või suuõõne haigus
  • esimest korda kasutades jälgida koera söömise ajal
  • pesta peale söömist sooja vee ja vahendiga, puhastada vahed toidujääkidest
  • ei ole mõeldud koerale närimiseks

Contacts

Chooseu OÜ

info@loomalepai.ee

Reg nr 14664034

American football player .mw-parser-output .infobox-subbox{padding:0;border:none;margin:-3px;width:auto;min-width:100%;font-size:100%;clear:none;float:none;background-color:transparent}.mw-parser-output .infobox-3cols-child{margin:auto}.mw-parser-output .infobox .navbar{font-size:100%}body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-header,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-subheader,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-above,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-title,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-image,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-full-data,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-below{text-align:center}Tony ReedBorn: (1955-03-30) March 30, 1955 (age