language_select

Stress liigub mööda rihma

Raamatu tutvustus:

Ma ei usu sellesse, et koerad on need, kes pidevat remontimist vajavad. Nad peegeldavad seda, mis toimub teisel pool jalutusrihma.

Oleme oma ülemuslikkuses unustanud selle, kust meie neljajalgsed sõbrad tegelikult tulevad, kuidas nad toimivad ning kui suure stressi sisse oleme tänapäeva ühiskonnas neid enda teadmatusega viinud.

Olen olnud 11+ aastat koeraomanik ja masseerinud oma staaži jooksul 700+ koera. Mulle on avanenud valusad ja sügavad kitsaskohad, mis juba pikalt karjunud selle järele, et need meie rahva ette tuua.

On aeg paljastada tõde selle kohta, mis toimub kulisside taga.

On aeg hakata vastutama.

Stress liigub mööda rihma.

22.22

Contacts

Chooseu OÜ

info@loomalepai.ee

Reg nr 14664034

American football player .mw-parser-output .infobox-subbox{padding:0;border:none;margin:-3px;width:auto;min-width:100%;font-size:100%;clear:none;float:none;background-color:transparent}.mw-parser-output .infobox-3cols-child{margin:auto}.mw-parser-output .infobox .navbar{font-size:100%}body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-header,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-subheader,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-above,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-title,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-image,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-full-data,body.skin-minerva .mw-parser-output .infobox-below{text-align:center}Tony ReedBorn: (1955-03-30) March 30, 1955 (age