fbpx
LOOMALE PAI
Kes on Karolin?

Kes on Karolin?

Minu nimi on Karolin ja ma olen koerte- ja hobuste massöör. Samuti olen ma üdini maalaps ja alati nautinud loomadega suhtlemist. Võib öelda, et isegi rohkem, kui inimestega. Miks? Loomad on hinnanguvabad ja nende seltsis on kerge olla. Nii hobused kui ka koerad on tegelikud suured tervendajad ja nad suhtlevad meiega läbi energia. Nii ka mina tunnetan nende olekut läbi energia, mis aitab mul nendega kiirelt head kontakti ja usaldust luua.

Karolin ja neljakäpaline sõber
Karolin neljakäpalise sõbraga

Minu suurimaks neljakäpaliseks sõbraks on 8-aastane alaska malamuudi preili Helly, kes samuti massaaži väga naudib. Ta on terve, rõõmus ja tema kehal on kerge olla. Oleme tänu massaažile saanud lahti mitmetest lonkamistest ja erinevatest valudest. Just tema ongi olnud minu kõige suurem inspiratsioon Loomale Pai loomisel.

Soovin väga, et minu juurde jõuaksid koera- ja hobuseomanikud, kes teavad, et looma omamine ja tema kehast hoolimine käivad käsikäes. Koer või hobune, kes saab regulaarselt massaaži, käib kindlasti vähem loomaarsti juures, tal on vähem valusid ja pingeid kehas, võistlussooritus paraneb ning üks, mis kindel – vigastused vähenevad.

Novafon ravi
Karolin ja hobune

Olen kestev õppija ja õpin loomadelt iga päev midagi uut, samuti läbin nii Eesti kui Saksamaa erinevate spetsialistide koolitusi, et koerte ja hobuste keha paremini tunnetama õppida.

Massaažiseanssidel kasutan erinevaid sekkumisi, nii helilainete- ja sagedusteraapiat, klassikalise massaaži tehnikaid, kui ka energeetilisi kehatehnikaid- sest kõik on energia, isegi kui me seda teada ei taha.

Minu teekond

Minu lapsepõlve unistus oli saada kunagi loomaarstiks. Kuna mulle ei meeldinud mõte neid lahti lõigata ja verega tegeleda, siis loobusin sellest ametist. 

Nii omandasin ma hoopis Tartu Ülikoolis magistrikraadi sotsiaalteadustes. Töötasin aastaid lastega, töötan lastelaagrites siiani. 

Elu viis mind mõned aastad tagasi aga sinna kohta, kus ma hakkasin huvi tundma enda kehaga kontakti loomisest, erinevatest energeetilistest kehatehnikatest. Sealjuures jäid mulle silma Gary Douglase ja Suzy Godzey loodud kehatehnikad loomadele. 

Omandasin Access Consciousnessi erinevad kehatehnikad, mida tehakse ka loomadele. Seejärel leidsin enda jaoks koertemassööri eriala. Kuulasin oma sisetunnet ja asusin õppima. Järjest enam koertega töötades tundsin seda kerget tunnet, mis oma tööd tehes valdama peakski. Ja siin ma olen- sain, mis soovisin ja töötangi loomadega. Jess!

  • Koertemassaaži õppisin Põlistarkuste ja Rahvaravi Koolis, eesti tuntud veterinaararsti ja kutseõpetaja Irina Bukk’i käe all 2020. aastal. 
  • Samuti läbisin Irinaga hobusemassööri koolituse individuaalkoolituse korras 2021.aastal.
  • Access Consciousnessi energeetilised kehatehnikad (rakumälu, MTSVV) omandasin 2019ndal aastal.
  • Helilainete- ja sagedusteraapia Novafoni koolituse läbisin 2021 aastal.